Diğer Hizmetlerimiz
Eren Halı Yıkama Fabrikasının Verdiği Diğer Hizmet Gurupları
Halı Yıkama Makinası İmalatı
Eren Halı Yıkama Kayseri Sanayi Bölgesinde halı yıkama makine üretim hizmeti vermektedir. Firmamızda "Otomatik Halı Yıkama Makinaları", " Halı Sıkma Makinaları", "Yerde Yıkama Makinaları", "Toz Çırpma Makinaları", "Havuzda Islatma Ünitesi", "Halı Kurutma Makinaları, imalatı yapılmaktadır.

Firmamızın siz değerli müşterilerine özel imal ettiği halı yıkama makinaları, son teknoloji makinaları kullanılarak imal edilmektedir. Halı yıkama makinası imalatında, kullanılan malzemeler birinci sınıf malzemelerdir. Uzun süredir sektörde hizmet veren firmamız, bilgi, birikim ve tecrübesiyle sektörün lideri konumundadır.

Firmamız kendi sektöründe müşterilerine profesyonel bir anlayış çerçevesinde hizmet veren ve aynı zamanda gelişen teknolojiyi takip eden, birikim ve beceriyle donatılmış kadrosuyla patentli ürünleriyle sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmaktadır.

Halı Yıkama Makine Özellikleri :
Komple 304 kalite paslanmaz krom
fırçalı
Asansörlü fırcaları ayarlanilir
Su deterjan otomatik
Bant genişligi:2600
Makine iç genişligi 2.750
Boy 2.
Yüksekli
50Kapalı sistem
Yarı otomatik halı yıkama makinası

Firmamızda "TSE" ve "ISO 9001" Kalite Yönetim Sistemi uygulanmaktadır.
Eren Halı Yıkama Fabrikası Farkıyla
Eren halı Yıkama olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunmaya gayret ediyoruz. Her mevsim değişik kampanyalarla sizlerin aile bütçesine katkı sağlamak, zor ekonomik şartlarda bir nebzede olsa sizlere yardımcı olmak için ...
YAZININ DEVAMI
Diğer Hizmetlerimiz
Halı Yıkama Makinası İmalatı