Hizmet Guruplarımız
Halı yıkama fabrikamızda sunduğumuz hizmetlerimiz
HALI YIKAMA
Eren Halı Yıkama Fabrikası halı temizliği işleminde son teknoloji makinalarla hizmet vermekteyiz. Halı yıkama da bitkisel bazlı antibakteriyel halı yıkama şampuanları kullanılmaktadır. Eren Halı Yıkama olarak profesyonel ekibimiz, halı yıkama makinelerimiz ve hızlı servisimiz ile bu sektörde öncü bir halı yıkama fabrikasıyız. 

Ücretsiz servisimizle kapınızdan alınan halılarınızı, halı yıkama bölümüne almadan önce halılarınızı özel toz alma makinamız ile tüm tozlarından en iyi şekilde arındırıyoruz. Bu sayede halılar içindeki kum, toz, kıl ve buna benzer yabancı maddelerden arındırılır. 

Toz Alma: 
Tozu alınan halı içindeki bakterilerin yok edilmesi amacıyla özel ilaçlanır ve bir müddet beklenir.100% bitkisel ve doğal halı şampuanı ile tam otomatik halı yıkama makinamız ile halıların ön ve arkası dönüşümlü olarak halı yıkama makinesinden geçirilir. Varsa lekeye özel işlem uygulanır. 

Durulama Ve Santrfüj Aşaması: 
İyice durulanan halılarınızın saçak temizliği yapılarak santrifüj makinesinde sıkma işlemi gerçekleşir. Santrifüj içinde tekrar durulama işlemi yapılan halılarınız makineden %95 oranda kuru olarak çıkar. 

Kurutma Aşaması : 
Kurutma odasına alınan halı sıcak ve kuru hava üfleyen doğal gazlı bürlör sistemiyle 3-4 saat gibi kısa bir sürede kurutulur, ve doğal ortamda bekletilir. 

Paketleme ve Servis Hizmeti: 
Havalannan ve yatımına taranan pırıl pırıl ve tertemiz halılarınız müşteri numarasına göre ayrılır ve zaman kaybetmeden siz değerli müşterilerimize ücretsiz servisimizle teslim edilir. 

Halı yıkama cinsleri gözetmeksizin her tür ve cinsteki halılarınızı her mevsim profesyonelce çalışan firmamız tarafından yıkanmaktadır.Firmamız deneyimli personel ve modern makinelerimiz ile siz değerli müşterilerimize 4 mevsim hizmet vermektedir.Halılarınızdan memmun kalmazsanız veya beğenmezseniz ücret almıyoruz veya yeniden yıkıyoruz. 

- Eren Halı Yıkama kaliteli halı yıkama hizmetinin Kayserideki doğru adresi.
Kayseride halı yıkamacı arayanlar Eren Halı Yıkama tam size göre.
Hijyenik halı yıkama denince Kayseride Eren Halı Yıkama ilk akla gelen firmadır.
Halılarınız tertemiz mis gibi olsun istiyorsanız Eren Halı Yıkama'yı mutlaka arayın.
Halı yıkatmaya karar vermeden mutlaka Eren Halı Yıkamaya danışın.

Siz siz olun Eren Halı Yıkamayı aramadan halılarınızı yıkatmaya karar vermeyin. Kayserinin seçkin halı yıkama fabrikası olma gururunu yaşıyoruz. Sizle hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.
Eren Halı Yıkama Fabrikası Farkıyla
Eren halı Yıkama olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunmaya gayret ediyoruz. Her mevsim değişik kampanyalarla sizlerin aile bütçesine katkı sağlamak, zor ekonomik şartlarda bir nebzede olsa sizlere yardımcı olmak için ...
YAZININ DEVAMI
Diğer Hizmetlerimiz
Halı Yıkama Makinası İmalatı