Hizmet Guruplarımız
Halı yıkama fabrikamızda sunduğumuz hizmetlerimiz
PERDE YIKAMA
Perdeleriniz ev ve işyerlerinizden Eren Halı Yıkama tarafından ücretsiz servislerimiz ile alınır.Uzman personelimiz sayesinde tozdan kirden ve lekeden tamamen arındırılarak sizlere teslim edilir.Firmamız müşterilerimizin perdelerini temizlenmesinde de kaliteli ve hesaplı fiyatlarla hizmetimizi sürdürmekteyiz.

Fabrikamızda Stor Perde Yıkama, Tül Perde Yıkama, Zebra Perde Yıkama, Kadife Perde Yıkama, Saten Perde Yıkama ve diğer perde türlerinin temizliği yapılmaktadır.Ücretsiz geniş servis ağımızla sizlerin ihtiyaçlarınızı hızlı bir biçimde karşılıyoruz. Perde yıkama hizmeti için tek yapmanız gereken firmamızın iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanız..

Tül Perde Yıkama:
Tül Perde Temizleme Dikkat ister… Tül perdeleriniz kirlendi ve temizlenme zamanı mı geldi? O halde Eren Halı Yıkamayı arayın. Evde tül perde temizleme işi yorucu olabilir. Katlamalı ve Mekanizmalı tül perdelerinizi bize; güvenilir ellere bırakın. Tül perdeleriniz deneyimli ekibimiz temizlesin, sizede temizliğin keyfini sürmek kalsın…

Kumaş ve tül perdelerin daha uzun ömürlü olması için yapacağınız temizlik metodu çok önemlidir. Perdeleri sık sık yıkamak ömrünü azaltır, bu yüzden otuz günde bir elektrik süpürgesinin perde ucuyla tozunu alarak perde yıkama aralığını uzatabilirsiniz. İpek,tafta ve bazı şönil kumaşlar mutlaka kuru temizleme yapılmalıdır.

Çamaşır makinesinde yıkanabilecek perdeler için dikkat edilmesi gerekilen bazı hususlar vardır. Perdeler 30 derece hassas programda sıkma yapmadan yıkanmalıdır Yıkama sonrasında hemen nemli hali ile asmayı tercih ediniz. Böylece perde ütü gerektirmeden kırışıklığını kendi ağırlığı ile giderir. Ağartıcı özelliği olan deterjanlar kullanılmamalıdır.

Organze gibi perdeleriniz genellikle ütü gerektiğinden bu tarz perdeler ütünüz hassas konumda ütülenmelidir. Perdelerinizin daha uzun ömürlü olması için güneşten korumalı ve bunun içinde astarlamanız gerekmektedir. Güneşlik perde kullanmak en iyi çözümdür.

Stor Perde Yıkama :
Perde temizliği ve stor perde temizliği konusunda tecrubeli personeliyle Eren Halı Yıkama hizmetinizdedir. Stor perde temizliği yapabilmek için stor perdelerin yapısını bilmek gerekir. Stor perdelerin büyük çoğunluğu polyester iplikten yapılmaktadır.Bazı stor perdeler ise pamuk ve keten karışımlı olmaktadır.

Fakat stor perdelerin temizliği yapılırken dikkat etriğimiz konu perdelerin kaplama yapılmış (arpe) yüzeyinin zarar görmeden temizlenmesidir. Perdenin dışına kaplanan bu malzeme kumaşın havayla irtibatını kestiği için dayanıklı olmasını sağlamaktadır.Bu kaplama malzeme stor perdelerde çift taraflı olarak uygulanmıştır. Stor perdelerinizin temizliği için bizi arayınız.

Eren Halı Yıkama stor perde temizliği konusunda tecrubeli bir firmadır. Stor perdelerini asla katlamayınız, kırışmasıştırmayınız eğer katlama veya kırışma izi oluşursa düzelmeye bilir.

Zebra Perde Yıkama:
Zebra perde yıkama diğer perde modellerine göre daha zordur, öncelikle deneyim tecrübe ister, yerinden nasıl sökülüp takıldığı önemlidir, en önemlisi yıkanırken yıpranmamalıdır bu konuda iyi araştırma yapmalı güvenli firmayı bulmalısınız. Zebra perde yıkama konusunda en iyi en doğru güvenilir hizmet bizdedir,sadece aramanız yeterlidir.

Perdeleriniz Eren Halı Yıkama güvencesi altındadır zebra perdelerinizi aldığınız günkü temizliği parlaklığı canlılığı biz temizledikten sonra yeniden göreceksiniz. Bizimle çalıştığınızda sözümüzün arkasında olduğumuzu nasıl iş yaptığımızı sadece sözde değil gerçekten hakkıyla iş yaptığımızı göreceksiniz. Zebra perde temizliği yapabilmek için zebra perdelerin yapısını iyi bilmek gerekir.

Zebra perdelerin büyük çoğunluğu keten ve polyester karışımı kumaşlardan yapılmaktadır. Bazı zebra perdeler ise pamuk ve keten karışımlı olabilir. Fakat zebra perdelerin temizliği yapılırken dikkat ettiğimiz konu perdelerin kaplama yapılmış (arpe) yüzeyinin zarar görmeden temizlenmesidir.Perdenin dışına kaplanan bu malzeme kumaşın havayla irtibatını kestiği için dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Bu kaplama malzeme zebra perdelerde çift taraflı olarak uygulanmıştır.

Siz siz olun Eren Halı Yıkamayı aramadan perdelerinizi yıkatmaya karar vermeyin. Kayserinin seçkin halı yıkama fabrikası olma gururunu yaşıyoruz. Sizle hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.
Eren Halı Yıkama Fabrikası Farkıyla
Eren halı Yıkama olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunmaya gayret ediyoruz. Her mevsim değişik kampanyalarla sizlerin aile bütçesine katkı sağlamak, zor ekonomik şartlarda bir nebzede olsa sizlere yardımcı olmak için ...
YAZININ DEVAMI
Diğer Hizmetlerimiz
Halı Yıkama Makinası İmalatı